Çakra Açma Seansları

AURA OKUMA & ÇAKRA AÇMA & KİŞİYE ÖZEL VÜCUTTAKİ EKSİK RENGİN TESPİTİ (Workshop ‘ları)

AURA NEDİR ?
İnsanların vücudunu çevreleyen elektromanyetik alana aura denir. Bu elektromanyetik alanın bir çok önemli fonksiyonu vardır. Evrensel enerjiyi vücudumuza alarak yaşamımızı idame ettirmemizi sağlayan chakralar aurada bulunurlar. Aynı zamanda vücudun çevresini sarmış bir kalkan görevi yapar. Eğer sağlam ve güçlü bir auramız varsa bize dışarıdan bir hastalığın yada negatif etkinin gelmesi düşünülemez. Ancak auramız zayıflamış veya yırtılmışsa negatif enerjilere ve hastalıklara çok daha açık hale geliriz. O halde auramızın güçlü ve sağlıklı olması fiziksel sağlığımız açısından çok önemlidir diyebiliriz. Bunun yanı sıra ruhsal zihinsel ve duygusal sağlığımız açısından da auramızın sağlıklı ve güçlü olması gerekmektedir. Fikir birliği vardır.

Bu katmanlar eterik beden, duygusal beden, zihinsel beden ve ruhsal bedendir. Bu katmanların her birinin kendine özgü özellikleri ve işlevleri vardır. Şifacının işide; Kişinin herhangi bir düzeyde mevcut olan uyumsuzluğunun ve hastalığının nedenlerini Teşhis etmek ve sonra bu nedenlerin giderilmesi,dengenin yerini bulması ve belirtilerin kaybolması İçin şifa enerjisini hastaya kanalize etmektir. O bunu,Tanrısal iradeyle işbirliği yapmak ve kendini Tanrısal bilinçle bir olmaya bırakmak suretiyle gerçekleştirir. Bunu yaparken kendisi de Tanrısal Enerji tarafından şifaya kavuşturulmuş, ruhen zenginleştirilmiş ve bilgilendirilmiş olur.

Çakralar ;
Evrenden gelen enerjinin canlı vücuduna girdiği noktalardır. Çakra kapanması o bölgeye enerji gelmesinin önlenmesi ve dolayısıyla da bölgede negatif enerji oluşmasına yol açar. Daha sonrada o bölgede fiziksel rahatsızlıklara neden olur. Bu sebeble, Bağışıklık Sistemimizi Güçlendirmek adına, düzenli olarak Vücut

Çakralarının açılması gerekir. İnsanda 7 ana Çakra mevcuttur:

1- Taç Çakra’sı: mor renkte olup bıngıldağın olduğu yerde,
2- Üçüncü Göz Çakra’sı: lacivert renkte iki kaşın ortasında,
3- Boğaz Çakra’sı: mavi renkte boğazın olduğu yerde,
4- Kalp Çakra’sı: yeşil renkte,
5- Karın Çakra’sı: sarı renkte, mideyle omurga arasındaki boşlukta yanlarda,
6- Hara Çakra’sı: turuncu renkte, göbekte hafif solda,
7- Kök Çakra’sı: kırmızı renkte, omurilikte kuyruk sokumunda.

Yeni doğan bebeklerde taç çakrası mavi-grimsi renktedir. Ölümde ise parlak ışık taç çakrasından çıkar.

Back to Top